Minulé akcie:

 

Anjeli na Slovensku - Anjelský certifikovaný program ® (ACP) s Charlesom VIRTUE & Tinou DALY

 

 

 

Energia lásky a podpory
 

Charles Virtue v Bratislave
 

Pozvite anjelov do svojho života

Do našich životov často zasahuje sila, ktorú nevidíme, ale dokážeme ju vnímať ako jemnú a láskyplnú energiu, ktorá nám dokáže priviesť pomoc v núdzi. Nielen v kresťanskej tradícii sú tieto zásahy pripisované anjelom. Ako byť čo najviac v spojení s touto mocnou energiou, učí na svojich seminároch a vo svojich knihách svetoznáma Doreen Virtue, PhD., Matka Charlesa Virtue, ktorý prináša jej anjelskej učenie konečne aj na Slovensko. Partnerkou, ktorá znovu prináša ženský pohľad na toto učenie, mu bude Tina Daly.

Viac informácií na  www.kodava.cz       kodava@kodava.cz tel: 775 268 761
Zoznámte sa s posolstvom Anjelov prostredníctvom Charlesa Virtue a jeho partnerky Tiny Daly.
Buďte prvými, ktorí získajú toto Anjelské učenie a techniky, novo obohatené o ženský pohľad Tiny, dlhoročnej asistentky Doreen Virtue. Pripojte sa do veľkej rodiny anjelských terapeutov, praktikov a milovníkov sveta Anjelov.

Doreen Virtue, PhD., celosvetovo preslávená propagátorka práce s anjelmi, na túto tému napísala okolo tridsať kníh (napr. Andělská terapie, Zázraky archanjela Michaela a rad ďalších). Okrem týchto kníh vytvorila aj rad anjelských vykladacích kariet. Vo svojej práci sa zameriava na to, že napojiť sa na anjelskú ríšu môže naozaj každý, kto sa tomuto spôsobu komunikácie otvorí.
Charles Virtue je najstarší syn Doreen Virtue, ktorý svojimi seminári po celom svete nadväzuje na prácu svojej matky. Aj keď vychádza z jej učenia, na svojich seminároch učí len to, čo sám vyskúšal ao čom teda vie, že to funguje. Spolu s Doreen napísal knihu Posolstvo anjelov,ktorá vyšla aj v češtine.

Na Slovensko prichádza spolu s partnerkou Tinou Daly, ktorá je absolventka kurzov Doreen Virtue a jej dlhoročná asistentka.
Základom seminára je práca Doreen Virtue a jej metóda Anjelské terapie ®. "Anjelský certifikovaný program ® (ACP)" povedie jej najstarší syn Charles Virtue spolu s Tinou Daly, ktorá niekoľko rokov bola jej asistentkou na všetkých seminároch.
ACP ® je 3-dňový intenzívny a očistných liečebný seminár, po ktorého absolvovaní dostanete diplom "CERTIFIKOVANÝ Anjelské PRAKTIK" a budete schopní vykladať Anjelská znamenie a liečiť s pomocou Anjelov a pod ich vedením záujemcov, priateľov, rodinu i seba samého.

SEMINÁR MÁ TIETO HLAVNÉ CIELE:
1. Očistné samoliečenia. Na seminári si uvedomíte a uvoľníte staré bloky, strachy a emočné bolesti. Naučíte sa nechať minulosť za sebou, bez toho, aby ste ju popierali alebo menili. Táto zmena Vám dovolí naplno počuť hlasy Anjelov a Božské vedenie.
2. Učenie nových zručností a techník. Naučíte sa krok za krokom metódy výkladu anjelských znamení za použitia anjelských kariet Doreen Virtue a tiež účinne pracovať a liečiť za sprievodu a pod vedením mocných Archanjelov.
ĎALŠIE TÉMY :

 • Porozumiete mocnostiam Archanjela a tomu, ako s nimi pracovať

 • * Prežijete a naučíte sa očistné a liečivé Anjelské meditácie

 • * Prehĺbite prácu s anjelskými kartami

 • * Pochopíte a otvoríte si naplno vnímavosť a porozumenie pre anjeské znamenia

  INFORMÁCIE:
  • Seminár bude tlmočený
  • Každý účastník dostane Anjelské výkladové karty Doreen Virtue zdarma

  • Ubytovanie ani strava nie je zahrnutá v cene
  • Možnosť plateného výkladu od absolventa ACP ®

V prípade nových akcií Vás budem informovať priebežne.