BEMER

27.05.2015 18:00

Čo je to BEMER ?

 

BEMER je fyzikálny cievne terapeutický lekársko-technický prístroj. Ako jediný medzi lekársko-technickými prístrojmi  je zaradený do  triedy II.a.  čo znamená, že nemá vedľajšie účinky.

   BEMER bol vyvinutý z klasickej magnetoterapie, ale na dnešnú dobu si vydobyl svoje miesto medzi samostatnými liečebnými metódami. BEMER pracuje v rozmedzí magnetického pola Zeme. Preto nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky. Nedá sa ním predávkovať, nie je možné si uškodiť alebo vyvolať škodlivý účinok.

Prístroje BEMER sa využívajú nielen na klinikách a ambulanciách, ale je povolené aj domáce používanie.

 

Vplyv na mikrocirkuláciu

 

Základnou podmienkou zachovania zdravia, respektíve jeho obnovy, ale aj liečebných a regeneračných procesov ľudského tela je dobré zásobenie organizmu krvou. Prostredníctvom krvi sa zabezpečuje zásobenie živinami a kyslíkom, ale aj odvod odpadových produktov látkovej výmeny a toxínov.

BEMER terapia pôsobí priaznivo na krvný obeh, stimuluje imunitný systém, stupňuje prenosovú schopnosť nervových vlákien a napomáha zabudovaniu minerálnych látok a vitamínov do buniek. 

Tým sa obnoví ich normálna energetická hladina. Takto lieči príčiny vyvolajúce chorobu. Následne sa v ľudskom organizme aktivujú autoregulačné procesy, ktoré urýchľujú jeho uzdravenie.

BEMER poskytuje pomoc pri liečbe nasledujúcich ochorení aj v prípadoch, keď už klasická liečba nie je účinná: vysoký krvný tlak, hučanie v ušiach, cukrovka, reuma, osteoporóza, migréna, alergia, astma, ekzémy, poruchy potencie.

BEMER terapia SK - https://www.youtube.com/watch?v=W-aU2pXxTLI

www.bemergroup.sk/

 

Liečenie a bližšie informácie na 0949 116 529